PUDEŁKA DREWNIANE | GIFTBOX-Y | FLOWERBOX-Y

Pudełka drewniane

Wiemy, jak uszczęśliwiać naszych klientów! Każdego dnia w naszej pracowni powstają kolejne skrzynki, kufry, pudełka oraz kosze i boxy upominkowe z naturalnego drewna. Starannie wykonane szkatułki poddajemy następnie personalizacji. Dzięki temu znajdziesz na nich swoje logo lub nazwę marki. W tak przygotowane skrzynki zapakujesz upominki dla klientów, kontrahentów, współpracowników czy gości.

Skrzynki drewniane personalizowane, giftboxy, kufry, szkatułki i kosze prezentowe

Drewniane pudełko z grawerem może posłużyć jako opakowanie lub samodzielny prezent. Powstające w naszym warsztacie giftboxy znajdują wiele zastosować. Część z naszych klientów wykorzystuje szkatułki, kufry i kosze drewniane do pakowania napojów alkoholowych, herbat, słodyczy czy giftów firmowych. Wykonane przez nas personalizowane skrzyneczki prezentowe z logo, nazwą bądź dowolnym tekstem to propozycja dla każdego, kto przykłada wagę do szczegółów i kładzie nacisk na jakościowe wyroby.

Dodatkową dogodność stanowi fakt, że szkatułki i pudełka możemy na Państwa życzenie wykonać w dowolnym rozmiarze. Stawiamy na precyzję, dlatego skrzynki upominkowe naszego projektu zawsze posiadają idealnie dopasowane elementy, wyraźny grawer oraz doskonale wyszlifowane krawędzie.

Pudełka na alkohole

Pudełka na zdjęcia

Pudełka upominkowe

Herbaciarki

Organizery

Flowerboxy

ZAUFALI NAM

Nasze produkty dopełniają wizerunek w każdej branży

ZAPYTAJ O CENĘ