kosze prezentowe, giftboxy

Pudełko drewniane z logo uniwersalne (2)-xs

W naszej ofercie znajdą Państwo również drewniane kosze prezentowe oraz gift boxy. Istnieje możliwość personalizacji skrzynki pod wymiar podany przez klienta oraz nadanie mu pożądanego kształtu. Na każdej skrzynce lub boxie wygrawerujemy wzór zaproponowany przez klienta.

Drewniane skrzynki można wykorzystać do pakowania zarówno różnych zestawów upominkowych  jak i delikatesowych. Drewniane giftboxy stanowią alternatywę dla tradycyjnych toreb papierowych, jest to opakowanie trwałe, praktyczne oraz eleganckie,  które obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać w przyszłości, między innymi do przechowywania rzeczy w biurze lub w domu.

Usługą dodatkową, którą oferujemy jest pakowanie naszych produktów, alkoholi, słodyczy innych artykułów spożywczych w formę prezentową przy pomocy drewnianych dodatków.
Zadbamy w tym przypadku o wizerunkową powtarzalność prezentów oraz wysyłkę wg przekazanych danych.

Zachęcamy do przejrzenia galerii wybranych realizacji.

Jeśli podobają Ci się nasze dzieła a jednak nie uda się znaleźć rozwiązania docelowego wśród zdjęć z realizacji, nie przejmuj się… Napisz nam o swoich oczekiwaniach, staniemy na głowie by je spełnić dzięki ciekawym pomysłom oraz produktom najwyższej jakości

Zapytaj o wycenę

ZAUFALI NAM

Nasze produkty dopełniają wizerunek w każdej branży

Potrzebujesz więcej informacji?

czekamy na Twoją wiadomość