Gadżety firmowe

Chcesz podarować swoim pracownikom, partnerom biznesowym, wspólnikom albo kluczowym klientom upominek, który będzie nie tylko użyteczny, ale też ekologiczny? Rynek jest niemal przesycony gadżetami z tworzyw sztucznych, dlatego proponujemy przyjazną środowisku alternatywę — artykuły wykonane z drewna. W ofercie firmy Dobrze Wycięte znajdziesz między innymi pomysłowe kalendarze, pendrive'y, ekspozytory (np. na ulotki, broszury czy katalogi), jak również zakładki do książek. Sprawdź szczegóły i skontaktuj się z nami, by zapytać o wycenę zamówienia!

Eleganckie gadżety biznesowe

Doskonale rozumiemy, jak duże jest zapotrzebowanie nie tylko na zwykłe gadżety reklamowe z logo, ale przede wszystkim na gadżety firmowe premium, czyli naprawdę wysokiej jakości. Do produkcji wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane drewno, które poddajemy obróbce laserowej. Za jego pomocą tniemy materiały w celu nadania im ostatecznych kształtów, a także grawerujemy dowolny wzór. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Na czym polega grawerowanie laserowe w drewnie?

Korzystając z nowocześnie wyposażonego parku maszynowego, wykonujemy praktyczne, a do tego piękne gadżety reklamowe premium z drewna. Aby na kalendarzu, zakładce do książki czy ekspozytorze znalazło się logo Twojej marki, potrzebny jest projekt, który następnie grawerujemy techniką laserową. Na czym to polega? Wiązka lasera usuwa cienką warstwę drewna z powierzchni, tworząc trwały, trójwymiarowy wzór lub napis. Laser CO2 emituje intensywną wiązkę światła, która jest skupiona na małym obszarze. Chcesz dostosować zamówienie do indywidualnych oczekiwań? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownią Dobrze Wycięte!

Sortuj według

(Jest 4 produktów.)

Loading...