Prezenty okolicznościowe

Poszukujesz oryginalnego i ciekawego gadżetu reklamowego, który z pewnością spotka się z ciepłym odbiorem klientów lub partnerów biznesowych? W naszej pracowni powstają wyjątkowe i niepowtarzalne i ekologiczne upominki drewniane: breloki, magnesy, dyplomy oraz dekoracje. Wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły prezenty firmowe znakomicie wyeksponują Twoje logo, nazwę marki lub inną treść, którą zlecisz nam wygrawerować.

Drewniane prezenty personalizowane z grawerem

Firmowe gadżety reklamowe z drewna to świetny pomysł na prezent oraz alternatywą dla tradycyjnych artykułów promocyjnych. Przemyślany design idzie u nas w parze z funkcjonalnością, w efekcie czego otrzymujecie od nas produkty najwyższej jakości. Personalizowane prezenty drewniane z wyraźnym i precyzyjnym grawerem możesz wykorzystać jako gifty dla klientów lub upominki dla kontrahentów. Nasze gadżety mogą Ci też towarzyszyć w trakcie imprez branżowych, akcji promocyjnych czy konferencji.

Formowe prezenty okolicznościowe

Oprócz popularnych artykułów reklamowych, takich jak breloki czy magnesy wykonujemy także zakładki do książek z drewna oraz podstawki na smartfona czy praktyczne i estetyczne pudełka na pendrive. Skontaktuj się z nami – chętnie opowiemy Ci więcej o naszej ofercie, możliwościach oraz o tym, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Sortuj według

(Jest 8 produktów.)

Loading...