Drewniane pudełko na prezent z grawerem

Wiemy, jak uszczęśliwiać naszych klientów! Każdego dnia w naszej pracowni powstają kolejne skrzynki, kufry, pudełka oraz kosze i boxy upominkowe z naturalnego drewna. Starannie wykonane szkatułki poddajemy następnie personalizacji. Dzięki temu znajdziesz na nich swoje logo lub nazwę marki. W tak przygotowane skrzynki zapakujesz upominki dla klientów, kontrahentów, współpracowników czy gości.

Skrzynki drewniane personalizowane, giftboxy, kufry, szkatułki i kosze prezentowe

Drewniane pudełko z grawerem może posłużyć jako opakowanie lub samodzielny prezent. Powstające w naszym warsztacie giftboxy znajdują wiele zastosować. Część z naszych klientów wykorzystuje szkatułki, kufry i kosze drewniane do pakowania napojów alkoholowych, herbat, słodyczy czy giftów firmowych. Wykonane przez nas personalizowane skrzyneczki prezentowe z logo, nazwą bądź dowolnym tekstem to propozycja dla każdego, kto przykłada wagę do szczegółów i kładzie nacisk na jakościowe wyroby.

Dodatkową dogodność stanowi fakt, że szkatułki i pudełka możemy na Państwa życzenie wykonać w dowolnym rozmiarze. Stawiamy na precyzję, dlatego skrzynki upominkowe naszego projektu zawsze posiadają idealnie dopasowane elementy, wyraźny grawer oraz doskonale wyszlifowane krawędzie.

Drewniane pudełka z grawerem idealne na różnorodne prezenty

Szeroka gama drewnianych pudełek z grawerem na prezent dostępna w naszym sklepie sprawia, że każdy Klient znajdzie tutaj idealną opcję dla siebie. Pozwala to na wybranie takiego upominku, który doskonale trafi w gust obdarowywanego pracownika albo kontrahenta. Warto wymienić m.in. stylową herbaciarkę z okienkiem, perfekcyjną dla miłośnika aromatycznych napojów albo dla firmy działającej w branży herbacianej. Proponujemy również pudełka na zdjęcia, które do swojej oferty mogą włączyć studia fotograficzne; sprzedajemy też szkatułki na alkohol — znakomite choćby dla firm produkujących napoje, poszukujących odpowiednich opakowań dla nich.

Personalizowane pudełka drewniane — grawerowanie laserowe

Grawery na naszych drewnianych pudełkach na prezent wykonujemy z wykorzystaniem techniki laserowej, co gwarantuje najwyższą precyzję realizacji projektu, a także jego trwałość. Możemy nanieść na powierzchnię szkatułki firmowy logotyp, hasło, nazwę marki albo imię osoby obdarowywanej. Wszystko zależy od wytycznych otrzymanych od Zleceniodawcy. Personalizacja nie kończy się jednak na grawerowaniu. W przypadku, gdy żadne z oferowanych pudełek nie spełnia Państwa oczekiwań w stu procentach, zapraszamy do kontaktu — dołożymy wszelkich starań, by przygotować idealny produkt.

Sortuj według

(Jest 8 produktów.)

Loading...