Drewniane ekspozytory

Stoiska targowe czy wystawy organizowane są po to, aby zaprezentować produkty bądź usługi danej firmy. Ważne jest więc, aby takie ekspozycje były odpowiednio przygotowane. Tabliczki informacyjne i znamionowe, gadżety z logo firmy, ekspozytory drewniane, a także wszelkie produkty, których zadaniem jest promowanie danej marki — to znakomity patent na skuteczny marketing. Naszym Klientom oferujemy produkcję elementów stoisk wystawowych, ale nie tylko. Wykonujemy plakietki, szyldy, zewnętrzne stojaki reklamowe, ale też takie na ulotki. Wszystkie wyroby wychodzące spod naszych rąk są personalizowane — umieszczamy na nich emblematy albo znaki graficzne firmy, dzięki czemu marka zyskuje większą rozpoznawalność.

Stojak reklamowy dla Twojej firmy — zadbaj o skuteczny marketing podczas targów branżowych

Jeśli przed Tobą targi branżowe, na pewno wiesz, jak ważne jest zorganizowanie stanowiska tak, aby przykuło ono uwagę potencjalnych partnerów biznesowych czy klientów. Świetnym pomysłem jest inwestycja w drewniane ekspozytory, na których będzie umieszczone logo. Do kompletu możesz zamówić stojaki reklamowe, standy, certyfikaty, deski, karty informacyjne lub menu (jeśli prowadzisz działalność gastronomiczną), jak również stemple. Takie gadżety z całą pewnością sprawią, że scenografia stoiska targowego będzie spójna, efektowna, a co najważniejsze — skuteczna.

Dobrze Wycięte: kompleksowa budowa stoiska targowego

Poza produkcją takich ekspozytorów, jak drewniany stojak na ulotki, stojak reklamowy, zewnętrzny stand bądź tablica informacyjna podejmujemy się realizacji kompletnych stoisk targowych. Do budowy takich wystaw wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, czyli drewno oraz sklejkę. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie stworzyć scenografię na specjalne zamówienie Klienta. Nowoczesne, zaawansowane technicznie urządzenia do obróbki drewna o szerokim zastosowaniu pozwalają nam na opracowanie drewnianych ekspozytorów prezentujących nawet najbardziej skomplikowane logo. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Zapraszamy!

Sortuj według

Jest 1 produkt.

Loading...