Drewniany dodatek dla kwiatów

W Twoich pracach z kwiatami zadbamy o staranny, drewniany dodatek lub drewniane pudełka, które mogą pełnić funkcję flowerboxów. Nasza oferta dla właścicieli pracowni florystycznych opiera się na drewnianych flowerbox-ach, które wykonujemy z niezwykłą precyzją i zaangażowaniem, a także dekoracjach w postaci topperów lub wycinanych treści. Zaopatrujemy firmy w box-y uniwersalne oraz okazjonalne. Występują one w wersji eko oraz olejowanej. Każde pudełko zamawiane w kolorze, pełniące funkcję flowerbox-a pokrywa warstwa oleju lub lakieru. Zabezpiecza to nasze drewniane produkty przed zabrudzeniem, co więcej, nadaje mu szlachetny, przyjemny dotyk oraz zapach.

Sprawdź naszą ofertę dla florystów

katalog + cennik
katalog grawerów okolicznościowych

Z drugiej strony, kiedy oczekujesz większych gabarytów, głównie drewnianych, od podstaw zbudujemy konstrukcję targową i zadbamy o efektowną prezentację logo firmy na stoisku. Zaletą współpracy z naszą pracownią w wielu przypadkach jest możliwość wykonania prototypów, próbek tak, by przedstawić je klientowi w formie zdjęć lub namacalnie dzięki wysyłce. Stoisko warsztatowe przy wykorzystaniu technologii laserów CO2 oraz angażu naszych specjalistów. Jest to usługa, którą wspieramy wszelkie agencje, firmy, osoby podczas wydarzeń.

Zachęcamy do przejrzenia galerii wybranych realizacji.

Jeśli podobają Ci się nasze dzieła, a jednak nie uda się znaleźć rozwiązania docelowego wśród zdjęć z realizacji, nie przejmuj się… Napisz nam o swoich oczekiwaniach, staniemy na głowie by je spełnić dzięki ciekawym pomysłom oraz produktom najwyższej jakości.

flowerbox
flowerbox
flowerbox
flowerbox
flowerbox
flowerbox
flowerbox
flowerbox
flowerbox
flowerbox
flowerbox
flowerbox

Kontakt z nami

Loading...