Ekspozycja logo lub personalizacja treści na szerokiej gamie produktów

Twoja ekspozycja logo

Dobrze Wycięte to pracownia zajmująca się ekspozycją logo lub personalizacją treści na lub w szerokiej gamie produktów. Część z nich od podstaw powstaje w naszym warsztacie. Nasze dzieło to projekty, znakowanie oraz cięcie wielu materiałów, dalsza ich obróbka mechaniczna, obróbka ręczna, a także ręczne lub natryskowe malowanie. W pierwszych latach działalności zyskaliśmy kilku klientów strategicznych, na których opieramy działalność swojej firmy. Stale poszerzamy zakres usług w naszym warsztacie:

  • znakowanie, grawerowanie, cięcie laser CO2
  • lakiernia, malowanie natryskowe
  • druk UV (przy współpracy)
  • frezowanie CNC(przy współpracy)

Znacząca część naszych realizacji oparta jest na pracy przy użyciu ploterów CO2. Zdobyliśmy duże doświadczenie w obsłudze lub serwisie tych urządzeń na przestrzeni ostatnich lat. Co bardzo istotne, najwyższa jakość, o której tak często wspominamy w naszych treściach, nie bierze się znikąd. Nasz park maszynowy stanowią maszyny najlepszych marek dostępnych na rynku. Rozmowa na temat Twoich oczekiwań jest kluczem do osiągnięcia wspólnego sukcesu. Dzięki idei dogłębnego zbadania potrzeb klienta w sferze technicznej, wizualnej jak i budżetowej, efektem końcowym naszych działań jest produkt, który nie zawodzi w żadnym calu.

  • perfekcyjny bez względu na produkowaną ilość 10, 100 czy 10 000 szt. Drewniane pudełka, gifty, znakowanie produktów, produkcja tablic to nasza codzienność.
  • Zakres naszej działalności obejmuje całą Europę.
  • Profesjonalizm, uczciwe ceny to sprawiło, iż jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem handlowym cyklicznie u niejednego podmiotu.
  • Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją dla firm, ich klientów czy pracowników.
  • Produkujemy dla wydarzeń, konferencji, bankietów, dla instytucji, urzędów, hoteli, restauracji. Jesteśmy wsparciem dla reklamy, przemysłu, przemysłu tekstylnego, a także maszynowego.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami konkretnych ofert. W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zaufali nam

Nasze produkty dopełniają wizerunek w każdej branży

OFERTA DLA FIRM

Drewniane pudełka, gifty, znakowanie produktów, produkcja tablic to nasza codzienność. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją dla firm, ich klientów czy pracowników. Produkujemy dla wydarzeń, konferencji, bankietów, dla instytucji, urzędów, hoteli, restauracji. Jesteśmy wsparciem dla reklamy, przemysłu, przemysłu tekstylnego, a także maszynowego.

Więcej

USŁUGI DLA FIRM

Stale poszerzamy zakres usług w naszym warsztacie. Wykonujemy znakowanie, grawerowanie, cięcie laser CO2, lakiernia, malowanie natryskowe, druk UV (przy współpracy), frezowanie CNC (przy współpracy).

Wiecej

PARK MASZYNOWY

Najwyższa jakość naszych produktów, nie bierze się znikąd. Nasz park maszynowy stanowią maszyny najlepszych marek dostępnych na rynku.

Grawerowanie

Technologia laserów CO2

Cięcie

Nadanie kształtów z najwyższą dokładnością

Projektowanie

Projektowanie 2D oraz 3D

Kontakt z nami

Loading...