Grawerowanie laserowe w drewnie

Grawerowanie drewna to sposób na trwały, nieodwracalny znak, znaki lub grafiki na wszelkich przedmiotach wykonanych z tego materiału. Drewniane gadżety reklamowe są wiodącą kategorią wśród zastosowań tej możliwości. W naszej pracowni maszyny najczęściej pracują nad grawerem drewnianych pudełek. Drewnianych pudełek na alkohole, drewnianych pudełek na zdjęcia, pendrive.

Nasze pudełka stanowić mogą piękne, drewniane opakowanie, które skryje praktyczny prezent dowolnych rozmiarów. Umieszczamy na nich loga firm lub hasła, które identyfikują się np. z zamieszczonym wewnątrz pudełka produktem.

Grawerowanie nawet w najmniejszym stopniu nie wpływa na funkcjonalność drewnianych przedmiotów.

Najnowsza, najwyższa technologia zastosowana w naszych maszynach umożliwia precyzyjne określenie jasności, kontrastu graweru, jego głębokości. Zapewne będziemy o tym rozmawiać, gdy zdecydujesz się skontaktować z naszym przedstawicielem.

Umieszczanie logo firm na drewnianych gadżetach, drewnianych pudełkach większych, przestrzennych elementach, meblach to idealna forma identyfikacji oraz wzrokowego kontaktu klienta z Twoją marką.
W wielu przypadkach kontaktują się z nami przedstawiciele restauracji, by oznakować ich drewniane meble, z których korzystają w okresie letnim w swych ogródkach. Proponujemy wtedy również ciekawe, oznakowane rozwiązania tj. drewniane menu, deski do serwisu, deski degustacyjne, drewniane łyżki, łopatki.

Loading...