Drewniane pudełko prezentowe jako wizytówka firmy

Kategorie: Kategoria 1

Rozwiązaniem doskonałym na niebanalny upominek dla każdej osoby i promocję swojej firmy zarazem są drewniane pudełka prezentowe z logo. Poza swoją drugorzędną rolą, jaką jest funkcjonalność, ofiarowując ten drobny prezent możesz zyskać sympatię swoich pracowników lub partnerów biznesowych, zwiększając reputację i prestiż swojej marki. Co się w nim znajdzie - decyzja należy do Ciebie - mogą to być zarówno słodkości, herbata, alkohol czy kwiaty. Wystarczy, że dobierzesz do nich odpowiedni box, na którym zamieszczone zostanie logo Twojej firmy. Wszyscy bez wyjątku z pewnością docenią tak miły gest i będą pod ogromnym wrażeniem, a znak firmowy odegra niemałą rolę.

Drewniane pudełko prezentowe z logo jako wizytówka firmy

Narzędzie, jakim jest marketing ma wiele twarzy, często nieoczywistych. Zestawy prezentowe ze znakiem firmowym są jego doskonałym przykładem. Choć wydawać by się mogło, że jest to dobry pomysł jedynie na upominek dla pracownika czy kontrahenta, często nie doceniamy jego możliwości. Drewniane pudełka świetnie sprawdzają się jako miejsce do schowania drobiazgów, kosmetyków czy innych przedmiotów codziennego użytku. Wybierając pojemnik, w którym oferujesz drugiej osobie słodkości, drobne upominki czy kwiaty, możesz spodziewać się, że po ich zużyciu z pewnością pudełko nie zostanie wyrzucone do śmieci. Zostanie w domu jako praktyczny dodatek – a to oznacza, że Twoje logo będą widzieli wszyscy goście i domownicy za każdym razem, gdy na nie spojrzą. Imponujące, prawda? Tak właśnie działa reklama poza granicami Twojego przedsiębiorstwa. A do wyboru masz ogrom możliwości:

  • rodzaje (na słodycze, alkohol, zdjęcia, drobne upominki, kwiaty, herbatę itd.),
  • dowolne wymiary,
  • rodzaje drewna,
  • rodzaje wykończenia i wiele więcej.

Poza aspektem marketingowym, drewniane pudełko z logo firmy jest także doskonałym pomysłem na prezent dla Twojego pracownika z okazji urodzin, świąt Bożego Narodzenia, dnia kobiet i innych okoliczności. Warto z tego rodzaju rozwiązaniami wychodzić jednak także poza firmę: upominek dla gościa lub kontrahenta na koniec spotkania świadczyć będzie także o prestiżu, jaki stanie się wizytówką Twojej firmy. Doceń więc moc marketingu i pozwól sobie zadbać zarówno o swoich pracowników, gości, partnerów biznesowych, ale także o rozpoznawalność i reputację swojej firmy.

 Komentarze: 0
Zostaw komentarz
Twój komentarz został wysłany pomyślnie. Dzięki za komentarz!
Captcha

Najnowsze wpisy na blogu

Loading...